Název: RE: Cestovní doklady na 8.JKŽ
Autor: Bestik, posláno: 05.06.2012 00:49:38:

Karle,
jeste komentar z me strany, protoze kalendar 2012 byl posledni, ktery jsem jeste zpracovaval ja.

Neni a nebyl problem zamitnout vsechny pozadavky na zavody mimo uzemi CR. Na druhou stranu to taky v praxi muze znamenat, ze oddily z PL omezi zarazovani nasich zavodu do svych soutezi (Euroregionalni liga a jine) a tim i svou ucast. A na tech zarazenych to nekdy byva az ke stovce polskych ucastniku. Na tech poradatelich, kteri jsou pasivni a s polskou stranou sami nejednaji, to je treba jen 10 lidi...

Jsme mala oblast. Na zavody jezdi 200-250 lidi. Tech dalsich v prumeru 50 z PL muze ovlivnit financni vysledek zavodu (krome par korun za dalsi mapu jsou ostatni naklady de facto konstantni).

A ted odlehcene. Preji stavajici SK, aby v dalsim kalendari uspokojila vsechna prani i tech nejnarocnejsich rypalu a vratila OB zpet do kategorie sportu pro vsechny (startovne za 10 korun, buzolu a cip v ramci startovneho, zakaz specialniho draheho vybaveni a obleceni a zdarma svoz zavodniku z jejich domovu na shromazdiste). Kupredu leva, zpatky ni krok!

>Někteří oddíloví kolegové z žákovských kategorií se již poněkolikáté nemohou zúčastnit žebříčku, protože jejich rodiče jim cestovní doklady nenechali vystavit. Je jasné, že když se teď koná v Polsku velká akce TamTohoSportOdvětví, že si nikdo nedovolí propašovat děti do Polska, i když je to jen 1,2 km za čárou. OB
>holt už není sport pro každého.