Název: Olympiáda škol
Autor: Eva Kociánová, posláno: 30.06.2005 06:26:43:

Opravdu je pěkné, že se začínáme zajímat více o masovou Olympiádu škol v OB. Na nedostatky při organizaci této soutěže jsem upozorňovala již několikrát. Nikdy to nikdo nebral vážně a ani ti, kteří dnes chtějí udělat „revoluci“ v tomto závodě.
ZŠ Englišova by se krajského finále zúčastnila, ale to by musela dostat propozice (rozpis). Že některé oddíly neposílají rozpisy na OŽ, jsme si již nějak zvykli. Máme kalendář, takže dohledáváme.
Ovšem moje práce, ani práce sekretářky školy nespočívá v tom, že sedíme u počítače a hledáme rozpisy na různé soutěže organizované pro školy. Kdo chce, abychom se zúčastnili různých soutěží, rozpis nám zašle.
Pokud byl rozpis na krajské finále odeslán, dostal se asi do nesprávných rukou, ne však na ZŠ Englišova.